Може змінитися формат навчання: громадам Черкащини радять вживати протиепідемічні заходи

Громадам Черкаської області радять вживати додаткові заходи протиепідемічні характеру через значне зростання захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції.

Таке рішення ухвалили під час засіданні Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомили в пресслужбі Черкаської ОДА.

– Ситуація різниться в кожній громаді, однак загалом очевидне значне зростання захворюваності серед населення, – зазначив заступник начальника Черкаської ОВА Антон Царюк. – З огляду на це, місцеві комісії з ТЕБ та НС мають ухвалити план дій із недопущення погіршення епідситуації. Рекомендуємо розглянути питання організації навчального процесу в освітніх закладах і проведення масових заходів.

Також під час засідання комісії наголосили на важливості дотримання базових правил, маскового режиму за потреби, а при перших симптомах захворювання звертався до свого сімейного лікаря.

Зазначають, що минулого тижня до лікарів із застудою та симптомами COVID-19 звернулися понад 8,7 тис. жителів області. Із них майже 4,4 тис. – діти до 17 років. Найбільше госпіталізують дітей, віком до 4 років.

– Показник захворюваності на 64,6 % вище епідемічного порога, розрахованого для області, та на 33,4 % більше, ніж попереднього тижня, – розповів генеральний директор Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб Володимир Папач. – Дуже високий рівень інтенсивності епідпроцесу спостерігається в більшості територіальних громад Черкащини. Це свідчить про дуже швидке поширення захворюваності та необхідності вжиття невідкладних заходів.

Також читайте: В області на обліку перебувають більше 300 дітей з онкологією.

Усі актуальні новини Черкас та області за сьогодні – у вайбер-каналі “18000”. Підписуйся, аби не пропустити!

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *