МХП передав багатофункціональні ліжка обласній лікарні (ФОТО)

Черкаська обласна лікарня отримала п’ять багатофункціональних ліжок та спеціальних матраців до них. Таку гуманітарну допомогу медзакладу вдалось передати завдяки співпраці Благодійних фондів “МХП – Громаді” та “Міжнародної асоціації підтримки України”. 

Гуманітарна допомога до Черкас надійшла з Німеччини. Вона стала другим траншом допомоги нашим лікарням. Якщо “Міжнародна асоціація підтримки України” домовлявся про її надання з німецькими організаціями, то “МХП – Громаді”  оплачував доставку в Україну. У такий спосіб Черкаській обласній лікарні вдалось передати 5 багатофункціональних ліжок з механічним приводом та 5 спеціальних матраців. Використовуватимуть їх у відділеннях, де лікують пацієнтів із COVID-19.

– Увесь цей інвентар безкоштовно приходить із Німеччини й, відповідно, ми його безкоштовно передаємо лікарням, – розповідає директорка БФ “МХП – Громаді” Тетяна Волочай. – Це вже другий транш, але не останній. Так, у межах першого траншу ми надали допомогу у вигляді ліжок Черкаській, Звенигородській, Катеринопільській та Канівській районним лікарням. 

Директор ТОВ “НВФ “Урожай” Групи МХП Олександр Воскобойнік наголошує, що у період пандемії МХП спрямовує значні зусилля на те, щоб підтримати лікарні та амбулаторії.  

– Зараз наше головне завдання – правильно розподіляти ресурси та намагатися знаходити додаткові можливості для допомоги закладам охорони здоров’я, – зазначив Олександр Воскобойнік.   

У тому, що надана гуманітарна допомога є цінною для Черкаської обласної лікарні, переконаний головний лікар Олександр Дудник. За його словами, отримані ліжка та матраци використовуватимуть у відділеннях, де лікують хворих на COVID-19.

– Два ліжка буде у відділенні пульмонології №2 і три – в пульмонології №1. Завідувачі із вдячністю приймуть їх саме для хворих, які страждають на коронавірус та перебувають на кисневій підтримці. Багато пацієнтів перебувають у тяжкому стані й потребують вимушеного тривалого положення на животі чи боку, а функціональні ліжка можуть полегшити їм страждання, які вони переносять під час хвороби, – ділиться Олександр Дудник.

Він додає, аби такі ліжка лікарні довелось купувати, їхня вартість стартувала б від 25 тисяч грн. 

– Це вже не перший приїзд компанії МХП у Черкаську обласну лікарню й не перша передача ЗІЗ чи обладнання. Усе, що було передано компанією до цього, ми з вдячністю використовуємо, – говорить Олександр Дудник

Додамо, торік  у межах проекту “Спільнодія Черкащини: здолати COVID-19” Черкаська обласна лікарня отримала ЗІЗ та обладнання на понад 5 млн 250 тис грн. Ключовим партнером “Спільнодії” виступив агрохолдинг МХП.

*Іміджева інформація

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.