МХП разом з БФ «МХП-Громаді» продовжують підтримувати медиків засобами захисту (ФОТО)

Сьогодні  чергову партію медичних засобів,  потрібних для безпеки медичного персоналу, МХП передали до Черкаської міської інфекційної лікарні. Наразі тут перебувають на лікуванні 16 хворих на Covid-19.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Загальна сума допомоги склала 163 000 грн, у кількісному еквіваленті це:

800 медичних халатів

500 респіраторів

1 000 шапочок-беретів

300 фартухів поліетиленових

1 000 пар бахіл

100 захисних окулярів

100 комплектів протиепідемічного огляду

500 одноразових масок

– Це лише незначна частина нашої допомоги, – зазначає координатор черкаського штабу від МХП Руслан Пономаренко. – На потреби медзакладів Черкаської області для протидії епідемії Covid-19 агрохолдинг МХП виділив 14 млн грн. Наразі у межах цієї ініціативи ми спільно з благодійним фондом «МХП-Громаді» передаємо лікарням засоби індивідуального захисту. Незабаром почнемо доставляти медобладнання, на поставку якого очікуємо найближчим часом. Незважаючи на загальний дефіцит такого обладнання, МХП знайшов можливість його придбання у Китаї.

– Наш заклад першим в області почав приймати хворих на коронавірус. – коментує головний лікар КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» Світлана Волгіна. – За день наші працівники використовують 50 комплектів захисного одягу. Допомога МХП є дуже доречною, адже найголовніше у питанні захисту медичних працівників – не допустити їх зараження.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко також долучився до передачі медзасобів інфекційній лікарні. Він зауважив, що цінує багаторічні партнерські стосунки з МХП.

– У такі моменти як зараз дуже важливо усім ставати пліч-о-пліч та об’єднуватися задля життя та здоров’я людей, – зазначив очільник міста.

Нагадаємо, що МХП спрямував 14 млн грн для запобігання поширення коронавірусу в Черкаській області і став ключовим партнером платформи Спільнодія Черкащини: здолати Covid-19, яка об’єднує зусилля бізнесу, влади і громади у протистоянні цьому захворюванню. Ще 55 млн грн МХП додатково виділив для загальнодержавного фонду протидії коронавірусу та 15 млн грн для Вінницької області.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.