МХП здійснив мрію вчительки зі Сміли на Черкащині

Днями у Смілі урочисто відкрили нову зону відпочинку, розваг і спорту. Мотузковий парк для дітей розташований у  міському парку культури. Спортивна локація з’явилася у Смілі за фінансової підтримки Фонду «МХП-Громаді» та Смілянською міською радою.

Цей проєкт – мрія вчительки Наталії Голоднюк. Премія Global Teacher Prize Ukraine покликана відзначити досягнення шкільних викладачів не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. МХП – стратегічний партнер конкурсу, холдинг заснував власну номінацію “Реалізація мрії вчителя”. Під час церемонії вручення премії Global Teacher Prize Ukraine 2018 сертифікат на здійснення вчительської мрії було надано саме Наталії Голоднюк, яка на той момент була вчителькою англійської мови у місті Сміла.  Вартість проєкту – 322 156 грн.

Під час урочистого відкриття мотузкового парку голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко, котра стала головним комунікатором у цій справі, також цього дня розділила радість зі смілянами і урочисто разом з міським головою Сергієм Ананко перерізала стрічку.

За словами директорки Фонду «МХП- Громаді» Тетяни Волочай, подібні проєкти допомагають повірити в себе не лише вчителям, чиї мрії здійснюють великі компанії, а й тим дітям, для кого, власне, ці мрії й з’явилися.

Спортивний мотузковий розважальний комплекс для дітей і дорослих ретельно продуманий, з надійною страховкою, вивіреним дизайном і чіткою логістикою. В Америці і Європі подібні парки спортивних атракціонів давно завоювали велику популярність. А відтепер можливість активного відпочинку та розваг  у мотузковому парку з’явилася і в Смілі.

За інформацією прес-служби Фонду «МХП-Громаді»

Фото Олександра Рибалки

*Іміджева інформація

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.