На 197 виборчому окрузі зареєстрували ще одного Войцехівського

ЦВК зареєструвала ще одного Віталія Олександровича Войцехівського кандидатом в нардепи в окрузі №197, що йде шляхом самовисування.

Про це повідомили на сторінці ОПОРИ.

Відповідно до відомостей поданих до ЦВК, особа змінила своє ім’я 14 вересня, до зміни – Віктор Олександрович Шевченко. Документи до комісії були подані 20 вересня.

Як місце роботи в документах зазначено – громадська спілка “ЗолотИніська міська рада”.

Члени ЦВК наголосили на тому, що юридичних підстав для відмови в реєстрації немає, однак наголосили на ймовірності використання технологій “двійнників” та загрозах, які таке явище має для виборчого процесу.

Нагадаємо, Віталій Войцехівський (“Слуга народу”)  – мер міста Золотоноші, зареєструвався ще 10 вересня. Загалом на 197 окрузі зареєстрували 17 кандидатів.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Реклама

коментарі

1 Коментар

  1. Чкільки можуть продовжуватися ці брудні ігри? Якщо людина змінює своє призвище, і не тільки, то це говорить тільки про бажання відтянути голоси на себе, ввести в оману народ. За такі речі треба подавати в суд. Це – підло, це брудно, це не по-людськи. І як от такій людині давати мандат? Він і далі буде так себе поводити. До чого ми дожили? Бачу ціль – не бачу перешкод? Чесно, гидко.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.