На 20 об’єктах “червоного” Канева виявили порушення протиепідемічних заходів

У Каневі, який перебуває в “червоній” карантинній зоні, фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення санітарного законодавства на 20 об’єктах.

Про це повідомляє пресслужба ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Нині на території Канівської ОТГ посилено контроль за дотриманням карантинних норм. На сьогодні там відбулося вже 30 комісійних перевірок виконання протиепідемічних і карантинних заходів. Порушення виявлені  на 20-ти об’єктах.

Серед основних правопорушень – не нанесено маркування для дотримання дистанції між відвідувачами, працівники не забезпечені захисними щитками та окулярами, відсутні дані, що підтверджують проведення температурного скринінгу персоналу, не проводиться належне вологе прибирання.

GS

За результатами перевірок було складено 9 протоколів про адмінправопорушення у сфері санітарного законодавства. Також за участі працівників Держпродспоживслужби за порушення карантинних заходів працівниками Національної поліції складено 3 протоколи за ст. 443 КУпАП.

Загалом із початку жовтня на Черкащині провели 644 перевірки. Порушення санітарного законодавства встановленні у третині випадків.  Очолюють антирейтинг за недотримання санітарного законодавства заклади продовольчої та непродовольчої торгівлі, заклади громадського харчування  та агропродовольчі ринки.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.