На будівництво садочка на Митниці три претенденти

У Черкасах 9 квітня відбувся аукціон з визначення підрядника на зведення нового дитячого садочка в мікрорайоні Митниця. 

Інформація про це міститься в системі Прозорро. 

В аукціоні взяли участь три учасники. Найнижчу цінову пропозицію запропонувало товариство “ФІРМА “РАСАВА”, зареєстроване у Корсуні. Їхня ціна – 68,7 млн гривень, що майже на 30% менше очікуваної вартості. 

Збудувати садочок за 85 млн гривень запропонувало товариство “ЖК-Гарант” із Вінниці. Найдорожча пропозиція товариства “Черкасиміськбуд” – 92,9 млн гривень.

Проведення аукціону двічі переносили з невідомих причин. Майбутній садочок має бути збудований до кінця цього року. На його будівництво кошти виділені з місцевого й державного бюджету. Відповідне зведення має відбуватися в межах “Великого будівництва”. 

Раніше в інтерв’ю видання “Регіон Нюз” міський голова Анатолій Бондаренко ставив під певний сумнів це будівництво, наголошуючи, що воно “можливо відбудеться”. 

Усі три учасники аукціону вже мають досвід співпраці з замовником робіт – департаментом капітального будівництва та інфраструктури Черкаської обласної державної адміністрації, зокрема, брали участь у будівництві сільських амбулаторій. 

Протягом наступних п’яти днів чиновники мають розглянути пропозицію учасника, який запропонував найнижчу ціну. 

Хочеш читати ще більше важливих матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE 

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.