На черкащанку, яка залишила дитину своїй матері і зникла на тиждень, склали протокол

На горе-матір склали протокол

Поліцейський офіцер Степанецької громади, що на Канівщині, склав на жінку протокол за те, що вона більш як тиждень не поверталася до півторарічного сина.

Про це повідомили в пресслужбі ГУНП у Черкаській області.

До поліцейського звернулася бабуся півторарічного хлопчика. Вона розповіла, що її 22-річна донька більше тижня не повертається додому.

“Молода жінка залишила на бабусю дитину, обіцяючи через день забрати, а сама поїхала в інше місто. Лишивши сина, який потребував догляду та лікування, мати не забезпечила його засобами харчування та гігієни на час своєї відсутності. Згодом жінка взагалі перестала відповідати на дзвінки та повідомлення від своєї матері, яка просила доньку повернутися до дитини”, – зазначають в управлінні поліції.

Поліцейський офіцер громади розшукав жінку. Вона сказала йому, що додому не їхала через відсутність пального на дорогу й понад тиждень виручала знайомого по господарству.

Далі з жінкою спілкувалися соціальні служби, а також староста села. У результаті на громадянку склали протокол за ст. 184 КУпАП – невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей. Матеріали направлені до суду.

Нагадаємо, на Черкащині затримали лікаря-нарколога під час збуту метадону.

Долучайся до мегазбору “18000” і Хамази та збирай з нами 3 мільйони на подарунки захисникам. Стань Миколайчиком для воїна – відправляй свій важливий донат на банку.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *