На Черкащині 13-річна дівчинка врятувала потопаючу сестру (ФОТО)

Фото: прес-служба управління ДСНС України в Черкаській області

12 травня в селі Лащова, що на Тальнівщині,  на березі річки Гірський Тікич 13-річна дівчинка врятувала свою 5-річну сестру, яка послизнулася на дерев’яній кладці та почала тонути.

Про це повідомляє прес-служба управління ДСНС України в Черкаській області.

Того дня Карина (дівчинка, що врятувала сестру,- ред.) з подругою пішли рибалити до річки. За ними до води потай вирушили і їх найменші 5-річні сестри.

Дерев’яна кладка, на якій рибалили дівчата, була слизькою і маленька сестра Карини, послизнувшись, впала до води. Дівчина не розгубилася та кинулася до річки. Попри те, що сестра вже зникла під водою, Карина зуміла помітити її та, схопивши за одяг, витягти до берега. Коли сестри вже були на березі, на крики про допомогу прибігли інші діти, які перебували неподалік.

Перевдягнувши потерпілу у сухий одяг, діти юрбою намагалися заспокоїти налякану Ангеліну (молодшу сестру, – ред.), яка під час події отримала психологічний стрес.

Повернувшись додому, розповісти батькам про пригоду одразу діти не наважилися. Лише після того, як інформація про щасливий порятунок поширилася селом, дівчата зізналися перед рідними.

Спілкуючись із рятувальникам, 13-річна Карина розповіла, що дуже злякалася за молодшу сестричку, а якби бігла за допомогою додому, то врятувати маленьку вже б не встигли.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *