На Черкащині 825 осіб, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, отримали оздоровчі послуги

Цьогоріч пільги санаторно-курортного лікування та грошової компенсації отримали 825 черкащан. Для оздоровлення було виділено 7,6 млн гривень. 

Про це повідомляють у пресслужбі Черкаської ОДА.

Пільги поширюються на найбільш вразливу категорію осіб постраждалих від катастрофи на Чорнобильській АЕС. Зокрема, на дорослих громадян категорії 1 та дітей із інвалідністю.

Отримали оздоровчі послуги 825 осіб. Завдяки підтримці місцевих бюджетів додатково 30 чорнобильців, які перебували на чергах, забезпечені санаторно-курортним лікуванням на 231 тис. грн. 702 особи, які мають категорію 1, отримали грошову компенсацію замість путівки в розмірі 573 грн на загальну суму 402 тис. грн.

Вартість санаторно-курортного лікування становила від 7 700 грн до 23 420 грн залежно від категорії чорнобильця. Жителі області віддали перевагу санаторіям: “Мошногір’я” (Черкаська обл.), “Орізонт” (Одеська обл.), “Моршинкурорт” (Львівська обл.), “Дніпро-Бескид” (Львівська обл.), “Ім. Пирогова” (Одеська обл.), “Кирилівка” (Запорізької обл.), “Борисфен” (Миколаївська обл.), “Бердянськ” (Запорізька обл.)

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у сільських, селищних, міських та районних бюджетах передбачили 952,8 тис. грн для надання натуральної та грошової допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

255,4 тис. грн передбачили у місцевих бюджетах на забезпечення фінансової підтримки статутної діяльності місцевих осередків чорнобильських громадських організацій.

Обласним громадським організаціям осіб з інвалідністю «Союз Чорнобиль України» та «Діти Чорнобиля» для проведення заходів, з обласного бюджету виділені кошти в розмірі 50 тис. грн кожній.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини