Зоомагазин Леопольд

На Черкащині демонтують вздовж доріг 100 білбордів

На державних автодорогах Черкащини впродовж вересня-жовтня демонтують самовільно встановлені рекламні конструкції. Йдеться про сотню білбордів.

Про це повідомляє пресслужба Служби автодоріг у Черкаській області.

Самовільно встановлені рекламні конструкції виявлено на автодорогах Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь (37 шт.), Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань (40 шт.), Р-10 /Р-09/ – Черкаси – Чигирин – Кременчук (18 шт.) та Р-09 Миронівка – Канів (5 шт.).

Йдеться про конструкції, розміщені без дозвільних документів та з порушенням Типових правил розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів.

Служба автодоріг також закликала демонтувати рекламні конструкції самовільно до 24 вересня. В іншому випадку з 25 вересня демонтаж зовнішньої реклами виконуватиметься підрядними організаціями Служби автодоріг області, а власники білбордів мають відшкодувати понесені витрати на ці роботи.

“Одночасно звертаємо увагу власників рекламних конструкцій, що обов’язок щодо збереження вказаних конструкцій після їх демонтажу не покладено ані на Службу автодоріг області, ні на підрядні організації”, – додають у САД.

Нагадаємо, “Київстар” встановить три об’єкти в Черкасах до Дня міста.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *