На Черкащині два бійцівські пси ледь не загризли дитину

П’ятирічний Олег постраждав від сусідських псів. Нині він в Черкаській обласній дитячій лікарні. 

Про це повідомляють “Вікна”.

Випадок стався в селі Новоселиця. Хлопчик повертався додому з мамою та братом, коли на нього напали бійцівські стафи.

– Обертаюсь, чую вже вереск дитини. Дивлюсь, а тут собака дитину гризе: одна – за плече, інша – за ніжку. Чотири дірки є в ніжці й на плечі повністю вирване, – розповідає мати хлопчика Світлана Цвященко.

Дитину батьки одразу відвезли до лікарні в Катеринопіль, а вночі доставили в Черкаси.

– Є відкритий перелом плеча, він інфікований, нанесений зубами тварини. Зараз проводиться відповідна терапія, стан дитини стабілізований. Попереду в нього тривале лікування, – прокоментував завідувач ортопедо-травматичного відділення Черкаської обласної дитячої лікарні Микола Запорожець.

Олегова бабуся показує пошматовані речі Олега, каже, що дивитись на них без сліз не можна. За її словами, собак господиня вигулює без намордника, часто вони бігають самі.Жителі села скаржаться, що не раз просили замикати псів, адже вони вибігають із двору й лякають людей. Зачинили їх тільки після нещасного випадку.

– Я працюю на пошті, ходжу тут кожного тижня. Я йду – на мене дві собаки вилітають. Я не знаю, що мені робити далі чи бігти, чи стояти, – розповіла жителька села Яна Коваленко.

Власниця тварин пояснила, що не знає, чому собака кинувся на дитину. Вона каже, що інший собака не нападав, а захищав хлопчика. Свою провину жінка визнає, вже провідала дитину в лікарні й готова платити за лікування.

– Лікування буде на мені. Це моя вина, то я його не взяла на поводок, – зауважила жінка Галина Лалім.

Батьки постраждалого хлопчика написали заяву до поліції. На власницю вже склали адмінпротокол за порушення правил тримання тварин.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.