На Черкащині екологи виявили невідомі речовини на територіях фабрики та заводу (ФОТО)

Фото Олександра Познякова

Екологи виявили розлив невідомої суміші сірого кольору на територіях колишнього Городищенського цукрорафінадного заводу та картонної фабрики на Звенигородщині.

Про це повідомив начальник управління державного екологічного нагляду у Черкаській області Олександр Позняков.

Про розлив невідомої речовини на території колишнього Городищенського цукрорафінадного заводу екологів повідомили громадяни. У ході обстеження було виявлено, що на трьох земельних ділянках перебуває невідома суміш сірого кольору. Фахівці відділу інструментально-лабораторного контролю відібрали проби ґрунту та здійснили заміри.

Як результат, розрахунок розміру завданої унаслідок засмічення земельної ділянки шкоди становить 3 922 695 грн, а розрахунок розміру завданої державі шкоди, унаслідок забруднення земельної ділянки – 389 363,8 тис. грн.

Фото Олександра Познякова

Ідентичну ситуацію було зафіксовано за розглядом звернення громадян, щодо розміщення відходів картонної фабрики місцевим фермером Лисяним Ю. П. на території села Водяники Звенигородського району. Тут екологи обстежили чотири земельні ділянки.

Було встановлено, що вказані земельні ділянки, глибиною 2 метри, які є колишніми силосними ямами, засипані невідомою сумішшю сірого кольору. На них були відібрані проби ґрунту та здійснені заміри. Також складений акт відбору проб.

Шкода, заподіяна внаслідок засмічення земельних ділянок, становить 366 505 тис. грн.

Екологи вже підготували та направили матеріали до Звенигородського та Городищенського відділів поліції ГУНП в Черкаській області.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.