На Черкащині служба 104 працює цілодобово та без вихідних

номер 104 Газмережі

У Черкаській філії ТОВ “Газорозподільні мережі України” розповіли про специфіку та важливість роботи аварійно-диспетчерської служби.

Аварійно-диспетчерська служба (АДС) – структурний підрозділ Черкаської філії ТОВ “Газорозподільні мережі України”. Основна функція якого локалізація та ліквідація аварійних ситуацій в системах газопостачання.

– Лише за травень ми отримали близько 2 тис. звернень. Із них 1,3 тис були аварійними. Наша служба працює цілодобово кожного дня для того аби споживачі Черкаської області мали змогу безпечно користуватись «блакитним паливом». Усі авто АДС обладнані необхідним спеціальним інвентарем та технікою для швидкої ліквідації аварійних ситуацій. Та окрім техніки, ми маємо фахівців, які отримали відповідну кваліфікацію для здійснення робіт на газопроводі, – розповідає начальник АДС Купець Олександр.

Ця служба функціонує цілодобово 7 днів на тиждень завдяки розрахункам споживачів за послугу розподілу природного газу. Саме тому від вчасної та повної оплати за послугу розподілу газу напряму залежить безаварійна та безперебійна доставка енергоресурсу споживачам. Нагадуємо – це обов’язковий платіж до 20 числа кожного місяця.

Способи оплати за послуги “Газмережі”

  1. Особистий кабінет “Газмережі”. Для цього необхідно пройти реєстрацію, яка займає декілька хвилин.
  2. Онлайн-банкінги “Ощад”, “Приват24” та інші.
  3. Відділення Укрпошти і каси банків.
  4. Сервіс онлайн-платежів iPay.ua.
  5. Термінали EasyPay.

Із коштів, що сплачують споживачі щомісяця за розподіл природного газу, також здійснюється обслуговування газових систем, виконуються роботи з їх модернізації та ліквідація пошкоджень спричинених ворожими обстрілами.

Сплачуючи кошти за розподіл, ви робите вклад у енергетичну стабільність нашої країни та регіону!

Слідкуйте за Черкаською філією «Газмережі» у фейсбук.

Номери контакт-центру для вирішення газових питань:

  • 066 300 28 88;
  • 098 300 28 88;
  • 093 300 28 88;
  • 057 708 01 87;
  • 056 747 36 35.

Якщо ви відчули запах газу чи виявили пошкодження газових мереж – телефонуйте на номер 104.

*Реклама

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *