На Черкащині очікують на нову хвилю переселенців через обов’язкову евакуацію на Донбасі

Ігор Табурець

На Черкащині очікують нову хвилю переселенців. Готові надати майже 6 тисяч місць, розповів у коментарі Суспільному керівник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

– Наразі очікуємо на чергову хвилю людей, які приїдуть в межах обов’язкової евакуації з Донеччини. В області є 5 800 вільних місць. Це ті, що офіційно підтверджені керівниками органів місцевого самоврядування, — пояснив Табурець.

За його словами, найбільше місць — дві тисячі — у Золотоніському районі. Також він додав, що мова йде не лише про поселення людей. Наразі триває робота над тим, щоб забезпечити їх усім необхідним для тривалого проживання.

Також, за словами начальника ОВА, в районах шукають тих, хто має можливість прихистити людей чи надати дані про вільні приміщення для проживання. Їм передбачена компенсація від держави, яку регулярно виплачують.

Загалом із початку війни Черкащина провела транзитом близько 200 тисяч переселенців. Також близько 144 тисячі з них офіційно зареєстровані, більше ніж 42 тисячі — діти до 18 років.

Як повідомляв “18000”, жителів Монастирища, які мають вільне житло, просять прихистити переселенців.

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.