На Черкащині оголосили конкурс на приміські перевезення та змінили його організатора

Начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець своїм розпорядженням розпочав конкурс серед перевізників на право здійснювати перевезення за 43 приміськими маршрутами, які розділили на 34 лоти.

Відповідний документ оприлюднено на сайті Черкаської ОВА.

Відповідно до тексту розпорядження, конкурс має відбутися 21-го вересня у стінах Черкаської обласної військової адміністрації. Кінцевий термін подання документів – 6 вересня 2023 року.

Відповідальним за конкурс визначено заступника Ігоря Табурця Олександра Турченяка, а також департамент регіонального розвитку Черкаської ОВА. Зазначимо, що раніше відповідні конкурси проводили у департаменті інфраструктури та житлово-комунального господарства. 

Відповідно до умов конкурсу, до його участі допускають перевізників, які мають у власності або постійному користуванні автобуси, що відповідають екологічним вимогам ЄВРО-3, тобто виготовлені орієнтовно у період 2000-2005 року або пізніше за застарілими технологіями.

На економічно непривабливих маршрутах допускається використання автобусів за стандартом ЄВРО-2, тобто яким понад 20 і більше років.

Окрім того, автобуси компанії переможця мають бути обладнанні GPS-трекерами, дані з яких мають надходити до пункту диспетчерського управління замовника, а саме Черкаської обласної військової адміністрації. 

Як повідомляв “18000”, у Черкасах зливають 9 млн на боротьбу з амброзією скандальним препаратом.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

***

Ця публікація була створена в межах проєкту «Голос громади і вплив на реформи», що впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу.  ЇЇ наповнення є виключно відповідальністю команди “18000” та не обов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та “Нідерландського Гельсінського комітету”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *