На Черкащині партія «Слуга Народу» представила команду, яка йде на місцеві вибори (ФОТО)

На Черкащині партія «Слуга народу» представила свою регіональну команду та озвучила стратегічний план розвитку області на найближчі роки. Так, був презентований майбутній кандидат на посаду міського голови Черкас, представлені кандидати до Черкаських міської та обласної рад й претенденти на посади голів Умані та Сміли. Захід відбувся під час робочого візиту Президента України Володимира Зеленського до Черкащини.

Івент пройшов учора, 28 серпня, у Каневі біля Чернечої гори.

На початку заходу із вступним словом виступив президент України Володимир Зеленський. Він анонсував презентацію регіональної стратегії області на найближчі 7 років.

– Ми завершуємо другу серію презентацій регіональних стратегій. Черкащина – це шостий регіон, який я відвідую в межах своїх поїздок за останні два тижні. Є те, що об’єднує всі регіони України. Це ви: працьовиті, чесні, талановиті люди. Різні дослідження показують, що місцеві вибори не такі цікаві народу, як президентські чи парламентські. На мою думку, це неправильно: всі ми маємо розуміти, що Україна починається з тебе. З твоєї громади, селища, міста. Ти маєш розуміти, кому саме довіряєш місце в радах, – зазначив Зеленський.

У плані перспективи розвитку області він відзначив агропромисловий комплекс, туристичну галузь та ІТ-сферу.

– Черкащина –  багата фантастичною природою та історією. Це і Чигирин, і земля лицарів Холодного яру, і краї, де похований велетень українського духу – Тарас Григорович Шевченко, – відзначив президент України.

Далі стратегію області презентував народний депутат, обраний по 197-му округу, Олександр Скічко.

Він відзначив, що Черкащина – це логістичний центр країни. Додав, що наша область знаходиться на 5-му місці в країні за виробництвом сільськогосподарської продукції. Відповідно, один з пріоритетних напрямків розвитку регіону – саме сільське господарство.

Він акцентував на розвитку туристичної галузі. За словами Скічка, тут потенціал наших міст не розкритий до кінця, насамперед через проблеми з інфраструктурою. Проте завдяки «Великому будівництву», Черкащина має шанс дізналася, що таке хороші дороги. Так, лише цього року в області планується відремонтувати більше доріг, ніж за попередні 10 років.

Скічко відзначив і погане сполучення між Черкасами та столицею країни. За його словами, це єдине місто із сусідніх областей, що не зв’язане чотирьохполосною дорогою з Києвом. Нардеп пообіцяв наступного року зробити електрофікацію залізниці, аби забезпечити якісне сполучення.

Також Скічко відзначає складну екологічну ситуацію в регіоні. За його словами, області потрібний хороший контроль за утилізацією відходів. Акцентує на відсутності сміттєпереробної галузі. Область потребує сучасного заводу, що буде не просто спалювати сміття, а «перетворювати його в гроші». Він зазначає, що нардепи від «Слуг Народу» вже готують відповідні зміни до законодавства, і обіцяє, що екологічна програма області буде ухвалена вже найближчим часом.

Скічко перерахував ТОП-5 проектів, які вже найближчим часом будуть реалізовані в області:

 • Реконстуркція драмтеатру;
 • Побудова Центру екстренної медичної допомоги;
 • Зведення Центру розвитку креативної економіки;
 • Реконструкція Школи олімпійського резерву;
 • Розвиток Індустріального парку в Золотоноші.

Народний обранець обіцяє, що в цілому область отримає фінансування у обсязі 3,2 мільярди гривень.

Наступним на сцену піднявся голова Черкаського обласного осередку партії «Слуга Народу» Олександр Завітневич.

– Рік тому наша команда отримала переконливу перемогу на виборах до Верховної Ради, а жителі Черкащини отримали надію на зміни. Органи місцевого самоврядування фактично заблокували започатковані ініціативи та розвиток на місцях. Від цього страждають звичайні черкащани. Далі наше головне завдання – перезавантаження місцевої влади. Для цього ми зібрали потужну команду. Маємо стратегію розвитку та план розбудови регіону. Впевнений, черкащани підтримають наші ініціативи, – зазначив він.

Завітневич презентував кандидатів на посади міських голів та кандидатів до Черкаських обласної та міської рад.

Так, у Черкасах за перемогу побореться відомий підприємець, засновник групи компаній «Укравіт» Віталій Ільченко. Відповідно в Умані на посаду градоначальника претендуватиме голова всеукраїнської аграрної ради, підприємець Андрій Дикун, а в Смілі – «комунальник» Сергій Ананко.

У числі майбутніх кандидатів до Черкаської міської ради були представлені голова КСН «Богданівський» Оксана Мелікова, журналістка Анастасія Чубина та лікарка-гінеколог Карина Абрамова.

За мандати в обласній раді поборються, зокрема, генеральний директор «Об’єднана сільськогосподарська компанія» Ігор Новицький, лікар-онкохірург Роман Морару-Бурлеску, голова Уманської РДА Світлана Волошенюк.

Майбутній кандидат на посаду міського голови Черкас Віталій Ільченко висловив впевненість в команді президента, що йде на вибори на Черкащині.

– Для мене велика відповідальність отримати таку довіру. 21 рік я займався улюбленою справою: створював інноваційне виробництво. Зараз переходжу трохи на інший бік барикад. Президент каже, що люди не люблять місцеві вибори. Я теж не любив місцевих депутатів, та й політику загалом. Тому багато років я боровся з корупціонерами, з тими, хто шкодить робити нашу країну – місцем щасливих людей.

Я знаю, як створювати робочі місця, як залучати міжнародні інвестиції. Нині для мене новий етап відповідальності. Я не хочу просто дивитися, як місцева влада створює протистояння з центральною владою просто розгойдує ситуацію. Тому треба відповідальність на себе, перезавантажити місцеву владу і прибрати всіх корупціонерів, які дорвалися до корита. Вони плюють на всіх нас, на тих, хто платить податки і утримує всіх цих місцевих чиновників. Маю впевненість в собі, і в нашій команді. Все нам під силу, все ми зробимо разом і перемога буде за нами, – зазначив Ільченко.

У заключному слові президент України Володимир Зеленський пообіцяв побудувати хорошу дорогу в Каневі до могили Шевченка.

– Політики почали ділити людей на патріотів і зрадників. От ці політики часто звертаються до мене, цитуючи Шевченка. Так-от, у мене питання до цих людей, які цитують його. А можна, якщо ви такі патріоти, хоча би зробити дорогу до могили Шевченка, якого ви так цитуєте? Патріот  – це не той, хто гарно говорить, а той хто діє. Я бачу команду, яка буде діяти, – резюмував президент.

*іміджева інформація

По темі

  коментарі

  1 Коментар

  1. На батьківщині велетня українського духу Т.Шевченка в с.Шевченкове Звенигородськоо р-ну немає дороги.Може перш ніж виказувати своє ставлення до Тараса хоч щось хороше зробили б,щоб мати право згадувати його.

  Залиште свій коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.