На Черкащині перерахували пенсію працюючим пенсіонерам

Пенсійний фонд з першого квітня без додаткового звернення громадян проводить перерахунок пенсії тим, хто після її призначення (перерахунку) продовжували працювати та на 1 березня 2024 року набули права на проведення перерахунку.

Про це під час пресконференції повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Олександр Супряга.

За його словами, пенсіонери, які після призначення пенсії офіційно працюють, кожні два роки набувають право на такий перерахунок пенсії.

– Оскільки страхувальники подавали звіти про сплату єдиного соціального внеску за І квартал 2024 року до 10 травня, перерахунок працюючим пенсіонерам провели у травні, – каже Супряга. – Враховано страховий стаж, набутий після призначення (попереднього перерахунку) пенсії, або – у разі доцільності – стаж та заробітну плату, набуті після призначення (попереднього перерахунку) пенсії.

Пенсію у підвищеному розмірі жителі Черкащини отримають у червні з доплатою за квітень і травень.

Головне управління Пенсійного фонду України в області провело перерахунок пенсії з 1 квітня 2024 року 38,4 тис. пенсіонерів, із них 10,2 тис. – по стажу та заробітній платі.

Середній розмір підвищення пенсії після перерахунку по стажу – 75,84 грн, по стажу та заробітній платі – 192,77 грн.

Додаткові витрати на виплату пенсії становлять 3,3 млн грн на місяць.

На 1 травня 2024 року в Черкаській області налічують 396,2 тис. пенсіонерів, із них військовослужбовців – 19,2 тис. осіб.

Середній розмір “цивільної” пенсії – 4 682,62 грн, пенсії військовослужбовців – 12 439,20 грн.

Як повідомляв “18000”, понад 370 тисяч черкащан отримали в березні підвищені пенсії.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *