На Черкащині перевірять на коронавірус тих, хто повернувся з-за кордону та хворих на пневмонію

На Черкащині за допомогою ПРЛ-систем протестують осіб, що повернулися з-за кордону, та людей, що хворі на пневмонію.

Про це у своєму відеозверненні повідомив голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

– Ми розпочинаємо цільове тестування за допомогою ПРЛ-систем. Це найбільш точний наразі метод для визначення інфікованих на коронавірус осіб, – розказує Боднар.

Він зазначає, що насамперед тестуватимуть дві категорії осіб:

– Перша категорія – це ті, хто після 1 березня приїхав за кордону. Ми провели роботу з районами, ОТГ і містами. Встановили півтори тисячі осіб, що прибули з-за кордону в цей час, у тому числі із країн ризикової групи.

Друга категорія – люди, що зараз хворіють на пневмонію. Ми їх всіх протестуємо, щоб зрозуміти, чи є в них прихований коронавірус. Ми розпочнемо це вже сьогодні. Після цього ми будемо чітко розуміти, яка кількість інфікованих. Якщо хворі будуть виявлені, далі ми встановимо контактних осіб, які будуть ізольовані, – розказав він.

Також Роман Боднар розказав про доставку засобів індивідуального захисту та тест-систем на Черкащину.

– Вчора ми отримали вантаж із Китаю. Надалі щотижнево український борт прибуватиме із Китаю. Нам доставляють засоби індивідуального захисту. Всі лікарні будуть забезпечені в достатній кількості засобами індивідуального захисту. Через 10 днів надійде ще тисяча ПРЛ-тестсистем. Їх погодився допомогти закупити власник “Нібулону” Олексій Вадатурський. Він домовлявся і він знайшов дистриб’юторів – розказав голова ОДА.

Насамкінець Роман Боднар вкотре нагадав про необхідність самоізоляції та закликав мінімалізувати соціальні контакти.

Нагадаємо, на сьогодні на Черкащині підтверджено два випадки захворювання на коронавірус. Це двоє жителів Уманського району: чоловік, що повернувся з ОАЕ та його дружина.

коментарі

1 Коментар

  1. Як пройти тест у черкасах, у мене в пройшов карантин 14 днів

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.