На Черкащині почали вакцинувати чиновників і працівників суду

Сьогодні на Черкащині розпочалася вакцинація державних службовців та працівників суду.

Про це “18000” повідомили в управлінні охорони здоров’я ОДА.

Сьогодні вакцинувалися 130 працівників ОДА. Щеплення відбувається в тимчасових пунктах, куди виїжджають мобільні бригади. Імунізація відбувалася вакциною Comirnaty/Pfizer, яку днями отримала Черкащина.

Вакцина Comirnaty – це мРНК-вакцина проти COVID-19, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Ефективність вакцини становить 95%. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози з інтервалом у 21-28 днів.

Нагадаємо, в ці вихідні в Черкасах запрацює центр вакцинації. Його облаштують за адресою вул. Благовісна, 170. Отримати щеплення там зможуть як жителі обласного центру, так і всієї Черкаської області.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

2 Коментарі

  1. Чому така дискримінація? Значить, у центрі вакцинації для простих людей вакцинуватимуть Коронаваком, а держслужбовців та працівників суду- Пфайзером? Просто немає слів! Для нас (кажуть у МОЗ), вибору вакцини немає, а для чинуш “на тарілочці” Пфайзер? Чому їх не вакцинують не визнаною вакциною Коронаваком? Ми що, би…ло, якому “усе зійде”? Коли вже буде вдосталь вакцини, признаної в ЄС, щоб можна було б вакцинуватися та спокійно поїхати в Європу? Як усе все дістало!

  2. До попереднього коментаря можу тільки додати, що вакцина Пфайзер надійшла до нашої країни за програмою Covax, тобто допомоги бідним країнам у вакцинації населення. Для припинення розповсюдження Короновірусу серед цього самого населення, а не серед держслужбовців, які сидять по своїх кабінетах і їздять на службових авто, а не в маршрутках

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.