На Черкащині потяг збив молодого хлопця

Фото: cheline

У Катеринополі потяг на смерть збив хлопця. Інцидент стався учора, 27 жовтня, близько дев’ятої години ранку поблизу вулиці Ходюка.

Цю інформацію в коментарі “18000” підтвердила речниця ГУНП у Черкаській області Зоя Вовк.

За її словами, нині поліція з’ясовує всі обставини смертельного інциденту. Медики проводять розтин, аби встановити причину загибелі. Описаний факт внесений до ЄРДР і класифікується як нещасний випадок.

Як повідомляє видання “Катеринопіль”, тіло хлопця знайшли неподалік залізничної колії. Ним виявився житель села Новоселиця 2001 року народження. Останній раз його бачили живим увечері 26 жовтня у селищі Катеринопіль із дівчиною.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

3 Коментарі

  1. по перше це не нещасний случай і ніякий поїзд хлопця не збивав , чому в хлопця були збиті кості рук та травма черепа це що поїзд так постараввся і о 9:00 коли їхав поїзд то машиніст замітив хлопця коло колій , чому не подумали як міг збити хлопця поїзд в 9 чапсов ранку якщо хлопець пішов додому вечером і чому йому іти коліями якщо додому ближче іти дорогою , авже ш удобніше сказати що це нещасний случай а по моєму це брєд сивой кобили

  2. Я важаю це вбивство.

  3. Я знала Артема з 11 років він дружив з моїм сином вони навіть навчалися разом жили в одній кімнаті всі канікули Артем жив у нас ця дитина яка може і вміє вижити в любі ситуації ну не міг він підти під поїзд повірте мені і непотрібно казати що винна в смерті дівчина ця дівчина тоже чіясь донька не кажіть так у вас також є доньки один Артем знає правду я сподіваюся більше на волонтерів чим на поліцію пройдіть пошагово його дорогу в цей вечір це дитина сирота невже ніхто не дізнається правду якщо комусь це під силу не залишайтеся байдужими

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.