На Черкащині реалізують проект із вивчення психофізичного стану ветеранів

Черкаська область стане першою, де буде реалізовано пілотний проект зі створення та аналізу психофізіологічного профілю ветерана. Він має стартувати в квітні.  Відповідний Меморандум про співпрацю підписали вчора. 

Унікальність проекту полягає в тому, що кожного з ветеранів Черкаської області відвідає група фахівців, що складається з соціального працівника і ветерана.

Робота проводитиметься не тільки з самими ветеранами, але і з їх родинами, а також охоплюватиме родини загиблих. Отримані від анкетування дані заноситимуться в базу даних на планшеті.

Метою є визначення фізичного, психологічного стану ветеранів для комплексного розуміння потреби у послугах і пільгах. Після його реалізації у черкаській області і обробки результатів, планується реалізація у межах всієї України.

В подальшому отримана інформація слугуватиме не тільки для визначення наявних проблем, але і для пошуку шляхів їх комплексного вирішення, створення певної системи і розробки комплексної програми зі психосоціальної реабілітації ветеранів усієї країни.

Передбачається, що проект стартує на початку квітня, а результати будуть представлені вже у червні, після чого будуть підстави для старту всеукраїнського етапу.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.