На Черкащині розігрують півмільярда на ремонт дороги. Хто претендує на ремонт?

Служба автомобільних доріг оголосила тендер на капітальний ремонт фрагменту державної дороги Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь на ділянці км 87+300 – км 98+000, що пролягає на Черкащині. Орієнтовна вартість закупівлі 422 мільйони гривень.

Про це йдеться на порталі Dozorro.

Наразі триває етап прекваліфікації. Аукціон відбудеться 20 лютого. Фінансування ремонту – за рахунок державного бюджету.

Техзавдання передбачає холодне фрезерування на глибині 5 см і 10 см, влаштування двох шарів асфальтобетонного покриття, встановлення бортових каменів, влаштування тротуарів, посадкових майданчиків, обстановка автопавільйонів, улаштування туалетів, підсвітлення 5 пішохідних переходів, встановлення дорожніх знаків, огорожі та нанесення розмітки. Включно також ремонтуватимуться мости, що знаходяться на цій ділянці дороги.

На сьогодні документи на аукціони подали відразу 7 підприємств.

ТОВ “Спільне україно-німецьке підприємство “Автострада”.

Товариство зареєстроване у Вінниці, куди переїхало зі Львову у 2018 році. Його власником із травня минулого року є відомий бізнесмен Максим Шкіль із Львову. За останні два роки фірма виграла тендерів на 3,63 мільярди гривень. На Черкащині “Автострада” ремонтує ділянку Н-08 за 607 мільйонів гривень.

ТОВ “ДС ПРОМ ГРУП“.

“ДС Пром Груп” зареєстроване у Києві і належить Дмитру Мусієнку.До 2018 року товариство належало інвестиційному фонду “Ю.Ді.Джи”, власником якого була Ольга Борт – дружина екс-нардепа від Партії регіонів Віталія Борта. На Черкащині фірма виграла один тендер на експлуатаційне утримання 260 кілометрів доріг.

ТОВ “Енергетично-дорожнє будівництво“.

Товариство зареєстроване у Каневі. Її власниками є підприємці Андрій Косіцин, Юрій Клімов, Олександр Кіблик. За останні 3 роки фірма виграла тендерів на більш ніж 2 мільярди гривень, при цьому жодної угоди з черкаськими розпорядниками коштів вона не має.

ТОВ ШРБУ-48

ТОВ “ШРБУ-48” є одним із фаворитів черкаських дорожників і за останній час уже отримали від них 26 підрядів загальною вартістю понад 2 млрд гривень. Підприємство фактично належить скандально відомому бізнесмену Бахтіяру Сапаєву. 

Детально про нього ми писали ТУТ.

ОАО “ДСТ № 4 г.Брест”

Компанія із Білорусі. Товариство входить у білоруський державний холдинг «Белавтодор». Із 2017 року компанія виграла в Україні тендерів на 670 мільйонів гривень. Закупівлі на Черкащині ці Білоруси не вигравали.

ТОВ “Черкасиміськбуд“.

“Черкасиміськбуд” зареєстроване в Черкасах та належить родині відомого місцевого будівельника Анатолія Бурського. З 2017 року товариство виграло тендерів на 150 мільйонів гривень, з яких лише 8,5 млн від черкаської САД.

ТОВ Данко.

“Данко” зареєстроване у Києві і належить бізнесмену Денису Чумаку. За останні 4 роки компанія виграла тендерів на 1,2 мільярди гривень. На Черкащині із фірмою укладалася одна угода: торік облавтодор закупляв бітум на 4,3 мільйони.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *