На Черкащині скасували день, коли не вимикатимуть світло

Свічка

Енергетики не проводитимуть вимірювання фактичного рівня споживання у кожній області у липні. Відтак для черкащан також скасували день, коли світло планували не вимикати.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці НЕК “Укренерго”.

Нагадаємо, раніше в Укренерго планували за певним графіком скасувати обмеження для кожної області у конкретний день з 9 по 24 липня. На Черкащині не обмежувати постачання електроенергії мали 23 липня.

Як зазначили в “Укренерго”, причина скасування – значний дефіцит потужності в енергосистемі та зростання споживання через спеку.

“У відповідь на численні звернення обленерго, “Укренерго” скасовує проведення вимірів у вказаний період. В таких умовах обленерго не зможуть дотримуватися принципу рівномірності обмеження споживання під час проведення вимірів в конкретному регіоні”, – йдеться у дописі.

Режимні виміри в літній період проведуть пізніше, коли дозволятиме ситуація в енергосистемі та знизиться температура повітря. Проведення вимірів необхідне для чого, щоб більш рівномірно та точно забезпечити розподіл наявної в системі потужності між регіонами.

Нагадаємо, удень 8 липня росія випустила по Україні 38 ракет.

Читайте також матеріал “18000”: Відключення світла: яке обладнання купити, щоб бути з електроенергією.

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *