На Черкащині та інших областях країни проведуть аудити тарифів

В Україні перевірятимуть низку тарифів через спробу очільників міст “обґрунтувати перед суспільством зростання тарифів”. Провести аудит президент Володимир Зеленський доручив заступнику керівника ОПУ Кирилу Тимошенку.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

Аудит існуючих тарифів у Києві та в усіх областях країни передбачає: зіставлення ціноутворень за різні проміжки часу, а також “отримання вичерпних роз’яснення від відповідних керівників на місцях щодо завищених тарифів та щодо тарифної політики в цілому”.

Передусім це стосується тарифів на опалення, побутовий газ та користування пасажирським транспортом.

Президент пояснив аудит появою “спекулятивних заяв щодо формування тарифів” та спроби окремих політиків “обґрунтувати перед суспільством зростання тарифів”.

“Враховуючи появу в публічному просторі різних спекулятивних заяв щодо формування тарифів на рівні міст і сіл країни, а також безпідставні спроби окремих представників місцевої влади обґрунтувати перед суспільством додаткове зростання тарифів понад рівень, який уже викликає значні питання з точки зору справедливості.

Окрему увагу слід приділити таким специфічним непрозорим “тарифним проєктам” окремих очільників міст, як стягнення коштів за евакуацію авто, за користування загальнодоступними частинами громадського простору тощо.

Нагадуємо, що якість управлінської роботи на місцях не може вимірюватися листуванням та згадками у ЗМІ, а має конкретне вираження у платіжках”, – зазначають в Офісі президента.

Нагадаємо, раніше уряд ухвалив рішення, за яким встановлюється гранична ціна на газ – 6,99 грн за кубометр.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.