На Черкащині висловили недовіру Кухаренку, якого називали «наймолодшим сільським головою»

Фото з Фейсбука

У Новодмитрівський ОТГ, що на Золотоніщині, депутати висловили недовіру голові громади Артему Кухаренку. Одна з депутатів каже, причина у тому, що він начебто лобіював будівництво заводу, проти якого була громада. Натомість сам Кухаренко говорить, що проти нього об’єдналися місцеві еліти, яким він не дає красти.

Депутатка ради ОТГ Валентина Маковей розповіла 18000, що на засіданні були присутні 21 депутат із 22. 17 проголосували за недовіру. Таким чином Кухаренка відсторонили від посади.

Після цього, як повідомив сам Кухаренко, відразу із сесії його забрали у лікарню через нервове виснаження. Маковей каже, що більшість присутніх називали це «шоу» та пояснює, чому депутати вирішили висловити недовіру голові громади.

– Він відсторонений від посади. Перша причина – не допустити будівництво заводу калібровки, просушки, протруєння зерна, який хочу збудувати «Придніпровський край» (належить відомому аграрному підприємству КЕРНЕЛ – ред). Кухаренко сказав, шо завод буде, думка людей його не цікавить. Все інше потім по троху докладалося, – пояснює вона причини.

У свою чергу сам Артем Кухаренко розповів 18000, що проти нього об’єдналися місцеві еліти, яким він не дає красти гроші, та колишній сільський голова Назаренко.

– Всі в таких договорняках. Мені нав’язали людину (секретарем ради – ред.), яка була бухгалтером у сільського голови. Вони мені готували недовіру з першого дня. Колектив працював не на громаду, а на колишнього сільського голову – Назаренка. Я підтримав ідею компанії «Придніпровський край», яка шукала ділянку для будівництва сучасного насіннєвого заводу. Мало з’явитися 300 робочих місць. Після того, як написали в газеті про це – почався ґвалт, скандал, конфлікт. У 2021 році тоді вкинули інформацію під вибори (довибори по 197 округу – ред.). Це все пішло до людей, вони злякалися, – розповів Кухаренко.

За його словами, також місцеві підробили підписи проти будівництва заводу.

Наразі Артем перебуває у лікарні через перевтому і проблеми з тиском. Далі він планує позиватися до суду щодо Валентини Маковей, а також через суд вимагатиме поновлення на посаді голови ОТГ.

На сьогодні обов’язки голови громади виконує секретар – Ірина Кодь.

До того, як стати головою Новодмитрівської ОТГ Кухаренко був головою села Подільське. Його називали наймолодшим сільським головою.

коментарі
1 Коментар
  1. Як щодо Маньківського голови отг

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *