На Черкащині вже другий рік реалізовують унікальний проект “Автоакадемія”

На Черкащині другий рік поспіль триває реалізація проекту «Автоакадемія». У його межах студентів та учнів навчальних закладів області долучають до автоспорту та вчать популяризувати свої команди. Наразі у проекті – шість команд.

«Автоакадемія» – це проект Автомобільного клубу «Черкаси» та Головного управління освіти та науки Черкаської ОДА. Заснували «Автоакадемію» торік і наразі проект немає аналогів в Україні.

За задумом – заклади професійної освіти збирають свою команду (пілотів, механіків та менеджерів), купують «Запорожця» і беруть участь у змаганнях.

– Всі команди ми навчаємо. З пілотами ділимося секретами кермування машин, механікам розповідаємо, як готувати техніку, а менеджерам радимо як представляти свою команду на змаганнях. Також підказуємо як шукати спонсорів. Суть проекту полягає в тому, щоб діти, які вивчають теорію у своїх навчальних закладах, могли реалізовувати знання на практиці. Командам самим має бути цікаво готувати машину До того ж це унікальний проект, за допомогою якого ми можемо виховати майбутніх спортсменів, – розповідає керівник Автомобільного клубу «Черкаси» Андрій Яроменко.

Він додає, що за умовами проекту, до команди можуть входити і студенти, і викладачі. Але головна умова полягає в тому, що під час

самих змагань за кермом «Запорожця» обов’язково має бути студент.

Першовідкривачами проекту минулого року стали команди із Канівського вищого професійного училища, Буцького політехнічного професійного ліцею, Черкаського політехнічного технікуму, Багатопрофільного регіонального центру професійної освіти. Останній виш представив аж дві команди.

Нині, за словами спеціаліста управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Павла Прибіша, до «Автоакадемії» додалося ще дві нові команди (Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів та Черкаський професійний автодорожній ліцей).

Торік змагання учасників «Автоакадемії» відбувалися у форматі ралі на серійних авто. Цього року в АК «Черкаси» програму вдосконалили і тепер учасники проекту матимуть можливість спробувати різні дисципліни автоспорту. Найперше випробування чекає на команди вже 18 травня у межах Agroshow 2019. Перегони відбуватимуться на території аеропорту у форматі Time attack.

Під час наступного етапу, у червні, учасники спробують себе в дисципліні слалому.

– Загалом, для «Автоакадемії» ми запланували чотири етапи, які відбуватимуться під час різних фестивалів, – наголошує Андрій Яроменко.

Додамо, реалізація проекту «Автоакадемія» триває на Черкащині другий рік поспіль. У його межах студентів та учнів навчальних закладів області долучають до автоспорту та вчать популяризувати свої команди. Наразі у проекті – шість команд.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *