На Черкащині за добу нарахували 17 випадків захворювання на коронавірус

На Черкащині фахівці за останню добу лабораторно підтвердили 17 випадків захворювання на COVID-19.

Про це у своєму “Фейсбуці” інформує начальниця управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Лариса Кошова.

За її словами, загалом у лікувальних установах області перебуває 20 осіб під наглядом лікарів. Пацієнти отримують цілодобову медичну допомогу.

“У області починають діяти мобільні медичні бригади. Медики здійснюватимуть збір зразків в осіб з підозрою на інфікування COVID-19 задля проведення лабораторних досліджень методом ПЛР. Це зменшить мобільність людей, які мають симптоми гострого вірусного захворювання. Завдяки реалізації алгоритму дій, фахівці мобільних бригад мінімізують поширення COVID-19 на території області.
Нагадую, самоізоляція протягом 14 днів є обов’язковою для всіх громадян, які повернулися з-за кордону. Це допоможе знизити ризик поширення коронавірусної інфекції.

Пам’ятайте, у зоні ризику інфікування не лише люди пенсійного віку та особи, які мають хронічні захворювання. Понад 50% хворих на COVID-19 в Україні – люди віком від 18 до 49 років. Не нехтуйте рекомендаціями фахівців: тримайте дистанцію 1,5 метри одне від одного, мийте руки з милом та залишайтеся вдома! При перших ознаках захворювання телефонуйте сімейному лікарю”, – написала вона.

Таким чином з урахуванням 3 офіційних випадків, про які повідомляли вчора, на сьогодні на Черкащині офіційно зафіксовано 20 хворих на коронавірус.

Зазначимо, що в Міністерстві охорони здоров’я інформують лише про 7 випадків на Черкащині загалом.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.