На Черкащині за підтримки МХП створили формування для охорони правопорядку

У липні проект стартував у Набутівській громаді на Корсунщині, а вже у вересні – в Степанецькій ОТГ, на Канівщині. І «Набутівська», і «Степанецька варта» були створені, власне, на підтримку ініціативи самих громад, які хочуть, аби життя в їхніх селах було комфортним та безпечними. Для забезпечення роботи громадських формувань обидві громади отримали від агрохолдингу МХП по два новенькі автомобілі Renault Duster. Крім того, департамент безпеки компанії надав новоствореним вартам професійну консультаційну підтримку.

Варто зауважити, що головне завдання варти – допомога правоохоронним органам, зокрема, в частині спільного патрулювання населених пунктів громади, допомога правоохоронцям у їх заходах щодо припинення адміністративних і кримінальних правопорушень тощо.

Коментуючи спільне починання з громадами, Ігор Лещенко, заступник Голови правління МХП з корпоративно-соціальної відповідальності, відзначив:

– Людині, окрім багатьох речей, необхідна безпека. Сьогодні наша держава не може її забезпечити на достатньому рівні. І от замість того, щоб критикувати всіх навколо, близько 100 місцевих хлопців у Набутівській громаді та понад 120 – у Степанецькій організували громадські об’єднання з охорони громадського порядку. А МХП передав їм по два автомобілі. На них хлопці будуть чергувати у вечірній та нічний, час курсуючи селами громад. Упевнений, що завдяки проекту в обох громадах покращиться ситуація з правопорядком, а люди почуватимуться у безпеці.

Водночас директор Департаменту безпеки МХП Руслан Пономаренко підкреслив, що ідея створення подібних формувань є актуальною для багатьох громад на територіях присутності компанії:

– Всі вже звикли, що безпека – це про МХП, адже це один із ключових критеріїв у роботі компанії. Ми дбаємо про якість та безпечність продукції, про безпеку своїх працівників та потужностей. А тепер ми транслюємо цю ідею і в громади своєї присутності. Першою розпочала свою роботу «Набутівська варта» і за два місяці вона вже показала перші успішні результати. Зокрема, учасники громадського формування допомогли правоохоронцям розкрити кілька випадків протиправних дій. Нещодавно стартувала «Степанецька варта». Тож, ідея дійсно потрібна, корисна, і ми продовжимо разом із місцевою владою й жителями створювати такі варти і в інших громадах.

Додамо, «Набутівська варта» та «Степанецька варта» створювалися згідно з Законом України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону». Рішення про створення громадського формування ухвалювалося на зборах громади, до його складу на добровільних засадах можуть увійти лише ті люди, які працюють, навчаються або проживають у конкретній місцевості. Розроблений Статут формування пройшов узгодження як на виконкомах громад, так і в уповноважених управліннях НПУ.

Власне, дуже позитивно оцінюють допомогу бізнесу й керівники громад – голова Набутівської ОТГ Ірина Величко та голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко: «Найважливіше те, що люди на вулицях наших сіл, по суті, в себе вдома будуть відчувати підтримку й безпеку, знатимуть, що їх є кому захистити й допомогти. Тому ми щиро вдячні за підтримку МХП у цій важливій справі», – резюмують очільники громад.

*Іміджева інформація

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. Будут посланы у них нет никаких прав))))

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.