На Черкащині за смерть мотоцикліста велосипедистка отримала штраф

Суддя Суходольський Черкаського районного суду 22 лютого виніс вирок у справі велосипедистки, яка спричинила смертельну ДТП влітку минулого року.

Як встановило слідство, 6 червня 2020 року жінка, рухаючись на велосипеді, не переконалася у безпеці своїх дії, виїхала на проїзну частину, де у той момент рухався мотоцикліст. 

Не маючи змогу уникнути зіткнення, застосувавши екстрене гальмування, чоловік отримав травми несумісні з життям і помер того ж дня у одному з відділень Третьої міської лікарні.  

Велосипедистка свою провину визнала, розкаялася у своїх діях, просила суд її сильно не карати. Жінка вдова, має на утриманні неповнолітню дитину. 

Враховуючи деталі пригоди та обставини, що пом’якшують провину, жінка отримала покарання у вигляді штрафу 6 тисяч 800 гривень. 

По темі

  коментарі

  4 Коментарі

  1. Не вірна інформація.!!
   По перше в селі на спортивному мотоциклі на високій швидкості , без шлема врізався в велосипедистку на зустрічній смузі. Був свідок, якого на суд не покликали.
   Жалко Віталія і його сім’ю , але і Оксана не виновата так , як тут описали.

   1. По-перше всі бачили що вона виїхала не по правилам ! Швидкості там не було . І не важливо в селі чи в місті . Якщо суд винніс що вона винна то так і є , а ви не коментуйте цю «неправдиву інфовмацію» якщо незнаєте)

   2. А ви свідок ? Чи були на місці аварії? Що пишете про велику швидкість.

   3. Про вірність інформації точно не Вам судити!! З пояснення того ж свідка в суді підтвердилось, що вона винна! А то, що суд такий вирок дав, це не справедливо! Знаючи ситуацію краще б вона відсиділа пару років, чим їй залишилося прожити стільки ж!!

  Залиште свій коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.