На Черкащині закінчили ремонт ділянок автодороги державного значення

Напередодні нового року на Черкащинні ввели в експлуатацію дві ділянки національної автодороги державного значення Н-01 Київ – Знам’янка загальною протяжністю майже 22 км.

Про це повідомляють у пресслужбі САД у Черкаській області.

На дорозі Н-01 на Городищені виконали регенерацію конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг, розширили проїзну частину, вклали нові шари вирівнюючого та верхнього асфальтобетонного покриття, влаштували прикромкові водовідвідні лотки, укріпили узбіччя, встановили нові дорожні знаки та нанесли дорожню розмітку з пластику. А також провели роботи з влаштування бортового каменю, бар’єрного огородження, тротуарів, пішохідних переходів і зупинок громадського транспорту. На мостах і водопропускових трубах також проведено роботи з поточного середнього ремонту.

Окрім того, на відремонтованих ділянках автодороги Н-01 Київ – Знам’янка вперше на Черкащині встановлено експериментальні дорожні знаки індивідуального проєктування для експериментального застосування. Ділянки вже облаштовані повним комплектом нових знаків, зокрема, маршрутного орієнтування.

Загалом у 2020 році на автодорозі державного значення Н-01 Київ – Знам’янка у межах програми “Велике будівництво” відновлено понад 45 км дорожнього покриття у Смілянському, Городищенському й Корсунь-Шевченківському районах.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.