На Черкащині заперечують спалах коронавірусу в Умані

На Черкащині заперечують спалах коронавірусу в Умані, про що напередодні заявили в Ізраїлі.

Про це кореспонденту “Укрінформу” повідомили в управлінні охорони здоров’я Черкаської ОДА.

– Жодного спалаху хвороби в Умані ми не спостерігаємо, – стверджує начальник Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Юрій Савенко.

За словами заступниці голови Черкаської ОДА Лариси Кошової, інформація про 1439 хасидів-паломників, у яких після повернення в Ізраїль з Умані виявили коронавірус, є перебільшенням або непорозумінням.

Директор комунального некомерційного підприємства «Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Юрій Пальчак чекає поки не завершиться інкубаційний період.

– Від першого дня святкування Рош га-Шана минув лише тиждень. Поки спалаху хвороби в Умані немає. Але ми чекаємо, поки мине увесь інкубаційний період. Швидкі ПЛР-тести в Умані робили три сертифіковані лабораторії. Нелегально спробувала працювати ще одна лабораторія, але після звернення до правоохоронців вони швидко згорнули свою діяльність. Загалом було виявлено і лабораторно підтверджено 102 позитивних тести на ковід. В аеропорту Борисполя й в Ізраїлі тести робили не ми. Наскільки мені відомо, це робить медична установа «Маген Давид Адом», – сказав Пальчак.

Голова Уманської РДА Ігор Миклащук підтвердив, що в Умані ніякого спалаху хвороби поки не спостерігають.

– Якби насправді серед хасидів виявили 1400 хворих, то в Умані вже був би мор. Однак, нічого подібного ми не спостерігаємо, – наголосив Миклащук.

Нагадаємо, сьогодні вранці ЗМІ повідомили, що півтори тисячі хасидів повернулися додому з коронавірусом після паломництва в Умані.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.