На Черкащині зґвалтували школярку. Вона без свідомості

Сьогодні в Умані невідомий під загрозою вбивства зґвалтував 15-річну дівчину. Школярка без свідомості.

Про це повідомив перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін. 

Невстановлений чоловік напав на дівчину та, погрожуючи вбити, зґвалтував.

Наразі на розшук злочинця піднятий особовий склад поліції Черкащини.

Як зазначає Аброськін, тільки за вчора аналогічні злочини були скоєні в Маріуполі відносно 12-річної дітини, на Вінничині відносно 4-річного хлопчика, у Київській області з заявою звернулися жінки про зґвалтування їх 2-річної та 12-річної доньок.

Додамо, що після жорстокого вбивства 11-річної одеситки Дарії Лук’яненко, яку намагався зґвалтувати та вбив її 22-річний сусід, викинувши тіло до вигрібної ями, на сайті Верховної Ради була зареєстрована петиція проти педофілів “Захист дітей від сексуального насильства” або ж “за закон Дарії Лук’яненко”.

Швидкими темпами петиція набрала необхідну для розгляду парламентом кількість голосів – наразі 28 471 із 25 тисяч необхідних. Тепер Україна чекає на розгляд законопроекту #6607 (про посилення покарання за статеві злочини відносно дітей) у Верховній Раді. Цей законопроект дозволить створити відкритий реєстр педофілів та хімічну кастрацію злочинців, що мають поставлений психіатрами діагноз – педофілія.

коментарі

4 Коментарі

  1. Хочеться звернутися до нашого президента з великим проханням по можливості заборонити ганебні гейпаради.Ці нелюди знущаються над нашими дітьми а поліція змушена охороняти це позорище.Напевно люди забули що таке сором.

  2. Мeні б хотілося щоб було покарання у вигляді хімічноіі кастрацііі а кращe щоб знову було відновлeнно смeртнe покарання таким пeдофілам,які снущаються над дітьми.Навіщо сплачувати податок який бeзпосeрeдньо йдe на проживання ось таких нeлюдів,виродків.

  3. Цим ушльопкам потрібна смертна кара.Кастрацію зроблять,а проблема то в мізках.Вони будуть злі на весь світ і будуть ще хуже робити.У нас в дворі,років 8 тому,таке одоробло дівчинку 6 років пальцями……Бо як його спіймали виявили,що в нього проблеми з потенцією.І через місяць відпустили-написали,що проблеми з головою(шизік)

    1. і на додачу руки відрубувать

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.