Віктор Євпак

На Черкащині знайшли юнака, що втік зі школи-інтернату

На Тальнівщині знайшли юнака, що втік зі школи-інтернату.

Про це пишуть “Вісті Черкащини“.

У селі Бабанка на Уманщині вчителі разом із поліцією шукали 17-річного Дмитра Прилуцького. Хлопець втік із спеціальної школи-інтернату. Юнак нібито посварився з батьком.

Знайшли школяра випадково під селом Легедзине на Тальнівщині. За кілька годин він подолав понад 20 кілометрів. Хлопця випадково зустрів працівник інтернату.

– Дмитро навчається в 10 класі, – розповідає заступниця директора школи-інтернату Людмила Мороз. – Перед зникненням до нього приїхав батько. Перед цим його повідомили про психічний зрив хлопця. Він хотів додому. Батько написав розписку й разом із сином вийшов за межі навчального закладу. Після цього Дмитро побіг у невідомому напрямку. Ми кинулися шукати його. Він кидався камінням, але назад не захотів повертатися.

Підібрав й повернув назад утікача кочегар із бабанської школи. Хлопець йшов у напрямку до Тального.

– Їхав саме по дорозі біля Легедзиного. Дивлюся, Діма йде, – каже Олександр Павлович. – На той момент я знав, що він утік від батька. Не знав, як правильно підійти. Боявся, що побіжить до лісосмуги. Зробив вигляд, що не знаю нічого. Почав розпитувати, куди йде. Каже, у Іваньки до мами. Я здивувався, бо це ж далеко.  Зателефонувати до неї  він не міг, бо поламався телефон.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.