Зоомагазин Леопольд

На черкаській залізничній станції знімали історичне кіно (ФОТО)

Минулого тижня на Черкащині знову відбулися зйомки фільму “Чорний ворон”. Цього разу знімальна група працювала на залізничній станції Поташ. Тут відтворювали події, які відбувалися в Кам’янці. 

Про це пишуть “Вісті Черкащини“.

Нові епізоди “Чорнго ворона” відзняли на станції Поташ, де збереглися найвідповідніші періоду, що описуюється в фільмі, станційні приміщення.

– Вчора потрапили, як гості, на зйомки “Чорного Ворона”. Черкащина, залізнична станція, паровоз, велика масовка, творча група та кіношна метушня… Ну, дуже ностальгічно, – повідомляє директор державного історико-культурного заповідника “Трипільська культура” Владислав Чабанюк.

У зйомках “поташського епізоду” фільму взяли участь і студенти Тальянківського агротехнічного коледжу.

Нагадаємо, у листопаді минулого року зйомки «Чорного ворона» відбувалися в Тальнівському палаці графа Шувалова. Тоді теж в масовці брали участь десятки тальнівчан.

Довідка: фільм “Чорний ворон” – екранізацієя однойменного роману-бестселера Василя Шкляра. Картина розповідає про події 100-річної давнини, коли холодноярські повстанці боролися проти червоних окупантів. Очікується, що фільм вийде в прокат у серпні цього року.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *