На Черкаському бізнес-форумі збиратимуть на реабілітаційне обладнання

ОВА

Бізнес-форум «Open.Biz» відбудеться 25 травня у Черкаському драмтеатрі. Кошти від квитків, що продадуть на нього, направлять на закупівлю офтальмологічного обладнання.

Про це повідомляє кореспондент “18000” із брифінгу, що відбувається в Черкаській ОВА.

Директор департаменту регіонального розвитку Роман Карманнік повідомив, що форум матиме благодійну мету:

– Загалом цей форум – це давня традиція. Це той випадок, коли разом виходить краще, ніж кожен зробив би на одиниці. Цей форум насамперед для маленьких підприємців. Плюс п’ять тисяч ФОПів з’явилися в Черкаській області після початку великої війни, – сказав він.

Як додав Карманнік, цьогоріч цей захід буде пов’язаний з ветеранським бізнесом та жіночою зайнятістю.

Засновниця форуму Ольга Касьянова розповіла, що захід був на паузі після початку великої війни, а до цього його проводили п’ять років поспіль із благодійною метою. Загалом за час проведення попередніх заходів зібрали півмільйона гривень.

Директора благодійного фонду «МХП-Громаді» Тетяна Волочай пояснила, що на форум продаватимуть квитки, за кошти з яких закуплять важливе обладнання у офтальмологічне відділення Черкаської обласної лікарні, що допоможе з дослідженням травм очей у військових.

Захід відбудеться у Черкаському драмтеатрі у фойє на другому поверсі. Він триватиме із 11 до 17 години. Вартість квитка – 550 гривень.

Читайте також: Черкащани можуть подавати заяви про пошкоджене житло у міжнародний Реєстр збитків

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *