На Чигиринщині знову говорили про будівництво нової АЕС

Карта АЕС на Чигиринщині

Фото: Чигиринська міська рада

У Чигиринській громаді на Черкащині обговорили деталі, які можуть виникати на початковому етапі перемовин щодо будівництва нової атомної електростанції. 

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Чигиринської міської ради.

На території громади є недобудована атомна електростанція. Це місце розглядають, як одне з перспективних для будівництва нової атомної електростанції в Україні. З цього приводу у Чигиринській міській раді відбулася робоча зустріч із представником “Енергоатом” Сергієм Косенком.

“За саме будівництво на робочій зустрічі, що відбулася із представником «Енергоатом» говорити було ще занадто рано. Йшлось про надання дозволу на виконання геодезичних робіт майданчику, який можуть розглядати під будівництво АЕС”, – зазначають у повідомленні Чигиринської міськради.

Зустріч щодо відновлення АЕС

Фото: Чигиринська міська рада

Додають, що “Енергоатом” розглядає можливість відновлення проєкту Чигиринської АЕС, оскільки ця локація має вигідне розташування та хороший доступ до водних ресурсів і електромереж. Однак це довготривалий проєкт, тому що розроблена концепція будівництва атомної електростанції у 70-х роках є застарілою.

Додамо, нині на схід від Чигирина, неподалік Кременчуцького водосховища розташоване недобудоване місто-енергетиків. Попри це у місті-привиді, в п’ятиповерхівках по вулиці Орбіта, живе близько сотня людей.

Нагадаємо, про відновлення АЕС на Черкащині в “Енергоатомі” говорили й у 2021 році. Раніше опитування засвідчили, що місцеві жителі не проти такого сусідства.

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *