Зоомагазин Леопольд

На дівчинку, яку вразило струмом на залізниці, чекає не одна операція (ФОТО)

Фото: “Вісті Черкащини”

На першу операцію 13-річної Кароліни Петренко, яка під час спроби зробити селфі отримала ураження струмом на залізничній станції “Цвіткове”, потрібно щонайменше 20 тисяч гривень.

Про це повідомляють “Вісті Черкащини“.

Зараз дитина у свідомості, але має опіки 70 відсотків тіла. Перебуває в черкаській лікарні.

– Дізнався про трагедію, коли саме мав їхати на роботу, – каже батько постраждалої Віталій Петренко. – Наздогнав карету “швидкої”, коли вони вже їхали в Черкаси. В той день вона мала йти на спортивний майданчик, але насправді пішла на колії з подругами. Залізла на цистерну, щоб зробити селфі. В цей момент її вдарило струмом.

Наразі дівчинка може говорити, хоч стан поки що тяжкий. За словами батька, донька змогла нарешті поспати. Завтра на неї чекає операція.

Фото: “Ua: Черкаси”

– На цю операцію потрібно буде щонайменше 20 тисяч гривень, – пояснює Віталій. – А це ж тільки перша. Попереду на неї чекає ще не одна така. Скільки буде необхідно грошей, не відомо. Багато. Лікарі поки й самі не знають. Люди зараз допомагають. Її мама теж має перекинути певну суму.

Кароліна Петренко народилась у Ватутіному. Після від’їзду матері на заробітки за кордон, дитину до себе забрав батько на Смілянщину.

Нагадаємо, інцидент стався ввечері 9 вересня  на станції Цвіткове у селі Ленському Смілянського району. Дівчинка отримала термічний опік (ураження струмом, електричний опік ІІ-ІІІ ступеня, площа опіку складає майже 100 відсотків) та опіковий шок.

За інформацією Укрзалізниці, на момент травмування школярка намагалася вилізти на цистерну, щоб сфотографуватися. Ідею для фото вона намагалася втілити разом із молодшим братом у транзитному парку станції.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *