На електрифікацію залізниці між Смілою та Черкасами хочуть спрямувати 195 млн грн

У проекті Державного бюджету на 2021 рік, підготовленого та затвердженого Кабінетом міністрів України, передбачені видатки на електрифікацію та модернізацію залізничної колії між Смілою та Черкасами.

Такі дані оприлюднені у відповідній презентації.

Згідно з документом, завдяки таким інвестиціям нібито має бути запущене нове швидкісне сполучення поїзду Інтерсіті Київ-Черкаси.

Станом на сьогодні такий потяг вже курсує і перебуває в дорозі близько 3 годин 40 хвилин. Водночас електрифікація 30-кілометрової ділянки між Смілою та Черкасами, а також відновлення 800 метрів обхідного шляху безпосередньо у Смілі дозволить зменшити час руху потягу до 2 годин 45 хвилин.

Саме налагодження швидкісного сполучення між Черкасами та Києвом було одним із пріоритетів, визначених перед новим очільником Черкаської державної адміністрації Сергієм Сергійчуком під час його призначення.

800 метрів обхідного шляху, що має бути відновлений відповідно до проекту, пролягає поруч з кладовищем “Орел” у Смілі та раніше був демонтований у зв’язку з відсутністю експлуатації.

Відео із ютуб-каналу “Железные магистрали”:

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

2 Коментарі

  1. Орфографію відмінили уже?

  2. Стесняюсь спросить…анафига прямой Интерсити с Черкасс, если есть куча Интерсити проходящих через станцию им.Шевченко…а????? бабло отгребти????

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.