На Канівщині затримали чоловіків, які рибалили на потрійний гачок

У п’яти кілометрах від Канівської ГЕС затримали порушників, які ловили рибу методом багріння.

Про це повідомив начальник управління державного екологічного нагляду в Черкаській області Олександр Позняков у фейсбуці.

Двох порушників виявили 27 січня на території Кременчуцького водосховища неподалік Канівської ГЕС. При огляді, виявили та вилучили ехолот, заборонені знаряддя лову, три судака й 29 сомів. Обрахована сума завданих збитків державі становить 13 855 грн.

“Вилов здійснювався потрійним гачком. Такі потрійні гачки потрібні для браконьєрської рибалки “на драча” – коли спінінг різкими рухами смикають, намагаючись на дні зачепити гачок за рибу. Біда в тому, що гачок чіпляє рибу за живу плоть – бік, зябра, хвіст, і вона часто зривається з гачка, при цьому ранячи себе. Така риба фактично не має шансу вижити”, – пояснив у дописі Олександр Позняков.

За вчинення незаконних дій по вилову риби на громадян складено два адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Грубе порушення правил рибальства).

Незаконні знаряддя лову та човен вилучені для проведення слідчих дій. Риба передана на реалізацію до рибоприймального пункту з подальшим перерахуванням коштів до бюджету.

Вирішується питання про порушення кримінального провадження за ознаками ст. 249 КК України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.