На місці “Рибки” біля Долини троянд будують “Карп” (ФОТО)

У липні цього року на місці колишнього ресторану “Рибка” розпочалося будівництво нового закладу харчування, що, імовірно, матиме назву “Карп”.

Про це повідомляє “Громадське ТБ: Черкаси”.

Ресторану “Рибка” було зо два десятки років. Архітектор Віталій Солодкий каже, що в дев’яності ресторан був як забігайлівка. Потім його поступово розбудовували. У цьому році власники продали “Рибку”, бо більше не могли його утримувати.

Такий вигляд мав ресторан «Рибка» до продажу. Фото: wikimapia.org

Формально 15 соток землі під рестораном орендує приватне підприємство “Черкасбуд-плюс”. Його керівник Роман Діский у коментарі нашому журналістові сказав, що його компанія лише будує. Справжній власник ресторану інший. Купив “Рибку” власник ресторанів “Faro del porto”, “Престо”, “Yoshi” депутат Черкаської міської ради від “Батьківщини” Роман Діскант.

Триває будівництво ресторану

Роман Діскант відмовився коментувати будівництво нового ресторану. Сказав, що ще рано про нього говорити. Мовляв, остаточної концепції закладу ще немає. Зараз над нею працюють фахівці.

За словами архітектора Віталія Солодкого, ресторан, який побудують на місці “Рибки”, називатиметься “Карп”. Але це неточно. Можливо, назвуть його “Рибний”. Будівля буде двоповерховою. На другому поверсі проводитимуть весілля, дні народження. Для фотографування на території ресторану буде невеличке озеро.

На території ресторану вже стоять лавки, встановлений дитячий майданчик

Територію ресторану прикрашатимуть металеві рибки

Так виглядатиме збудований ресторан

Закінчити будівництво ресторану запланували до середини 2021 року.

Фото «Громадське ТБ: Черкаси»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини