На Митниці бізнесмен з “Батьківщини” замість футбольного поля хоче звести багатоповерхівку

У міській раді хочуть змінити цільове призначення земельної ділянки на березі Дніпра із рекреаційної зони на будівництво багатоквартирного будинку. Ділянка перебуває в оренді громадської організації «Футбольний клуб Макс», директором якої є бізнес-партнер загиблого депутата Сергія Гури – Сергій Ганенко.

На сайті міської ради з’явився проект рішення про надання МГО «ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ «МАКС» дозволу на розробку документації із землеустрою по вул. Героїв Дніпра навпроти гімназії № 31.

Згідно з документом, планується надати організації дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га з метою зміни її цільового призначення з земель рекреаційного призначення (для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту) на землі житлової та громадської забудови (для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури).

Кадастрова карта

google maps

У пояснювальній записці зазначається, що громадська організація подала заяву 5 вересня, уже наступного дня департамент архітектури зареєстрував відповідний проект рішення.

Зазначимо, що 29 грудня 2007 році між міською радою та футбольним клубом було укладено договір оренди на земельну ділянку, віднесену до земель рекреаційного призначення. У кінці 2016 року міська рада подала до суду на організацію, вимагаючи стягнення 139 тисяч гривень боргу за договором оренди. Опісля представник міськради в судовому засіданні повідомив, що організація уже сплатила заборгованість, і провадження в справі було закрито. До цього у 2015 році з вимогами по стягненню заборгованості до суду також звертався прокурор міста. У 2016 році прокуратура зверталася про розірвання договору оренди землі та зобов’язання повернути земельну ділянку, проте в підсумку було укладено мирову угоду та затверджено графік погашення заборгованості.

МГО «Футбольний клуб Макс» зареєстроване у Черкасах у 2003 році. Згідно з інформацією з відкритих джерел, досвіду ведення будівництва в організації немає. Її директором значиться Сергій Ганенко. Він є підприємцем та депутатом Чигиринської районної ради від ВО «Батьківщина».

Світлина від Сергія Ганенка.

Сергій Ганенко (фото із “Фейсбуку”)

Ганенко володіє акціями ПАТ «Боровицьке», співвласником якого колись був загиблий депутат обласної ради Сергій Гура. Дружина Ганенка зараз володіє ТОВ «Ладіс» навпіл із Вікторією Гурою – дружиною Сергія Гури.

коментарі

1 Коментар

  1. Пойдите в зал бывшего исуеп, и посмотрите в каких условиях тренеруются дети ФК Макс. Бондаренко об этом не вкурсе похоже, в Мадриде залы нормальные.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.