На НМТ можна зареєструватися за допомогою “Дії”

Для участі в національному мультипредметному тесті під час створення персонального кабінету абітурієнти можуть скористатися застосунком “Дія” для автоматичного заповнення паспортних даних. Для цього важливо мати ID-картку або закордонний паспорт у Дії.

Про це повідомили в пресслужбі Міністерства освіти та науки.

Реєстрація для участі в НМТ розпочинається зі створення персонального кабінету за допомогою спеціального сервісу на вебсайті УЦОЯО.

“Відтепер вступники можуть створити персональний кабінет швидше і зручніше за допомогою Дії. Потрібно надіслати копію цифрового паспорта через Дію — так персональні дані, необхідні для реєстрації, будуть завантажені до сервісу реєстрації автоматично. Тобто не треба буде вручну вводити інформацію про себе та додатково завантажувати копії паспорта та картки платника податків”, – йдеться на сайті МОНу.

Як скористатися “Дією” для реєстрації на НМТ:

  1. Зайшовши на сторінку спеціального сервісу “Реєстрація для участі в НМТ” та ознайомившись із запропонованим документами, потрібно натиснути на кнопку “Розпочати реєстрацію”.
  2. Обрати опцію “Створити за допомогою Дії”.
  3. Натиснути на QR-код або відсканувати його камерою смартфона, на якому встановлена “Дія” та підтвердити відправлення копії паспорта Дія.Підписом.
  4. У сервісі реєстрації заповнити коротку форму.

Крім того, тепер для входу в персональний кабінет можна використовувати Дія.Підпис. Для цього потрібно перейти на сторінку персонального кабінету, обрати варіант “Вхід за допомогою застосунку Дія”, натиснути на QR-код або відсканувати його камерою смартфона, на якому є “Дія” та пройти перевірку за фото.

Як писав “18000“, реєстрація на участь у національному мультипредметному тесті розпочалася 14 березня. Утретє тестування відбудеться у комп’ютерному форматі.

Дивіться всі випуски програми “Що далі?” на каналі “18000” в ютубі. Підписуйтеся, щоб не пропустити наступні відео!

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *