На оренду техніки для ліквідації ожеледиці черкаські депутати заклали 500 тисяч грн

На сесії міської ради депутати підтримали виділення КП ЧЕЛУАШ пів мільйона гривень на укладання договору на зимове утримання доріг. Ще 300 тисяч підприємству виділили, аби розрахуватися за нанесену розмітку.

За словами Мельника, 500 тисяч грн комунальному підприємству потрібні на укладання договору задля залучення зі сторони техніки, на яку можна буде помістити наявні у комунальному підприємстві п’ять солерозкидачів для здійснення протиожеледних заходів. Він наголосив, що про прибирання снігу не йдеться.

– Ми провели тендер на прокат КАМАЗів, аби утримувати дороги. Вони будуть викликатися по погодних умовах. Якщо не буде ожеледиці, їх не оплачуватимуть. Але для того, щоб зареєструвати договір, нам потрібні кошти, – пояснив у коментарі “18000” Олексій Мельник.

Також підприємству потрібні кошти, аби розрахуватися за розмітку, яку вже нанесли.

Водночас під час засідання члени Партії вільних демократів виступили проти виділення КП ЧЕЛУАШ коштів на зимове утримання доріг.

– Не будемо ми голосувати за прибирання вулиць. 12 млн гривень служба Мельника разом із мером витратили на прибирання снігу минулого року. Тепер ще хочуть. То хай візьмуть ті гроші і поприбирають, – зазначив “18000” член ПВД Олександр Згіблов.

У результаті депутати таки підтримали виділення коштів ЧЕЛУАШ.

У коментарі “18000” Олексій Мельник зазначив, що те, використають пів мільйона на зимове утримання чи ні, залежатиме від погодних умов.

 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.