На святкування Дня міста у Черкасах спрямують 2,6 мільйона гривень. На що підуть гроші?

18-19 вересня у Черкасах святкуватимуть День міста. Головною родзинкою свята стане виступ Наталії Могилевської та гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. У мерії інформують, що запрошення музикантів оплатять благодійники. Які саме, – у міськраді мовчать.

У свою чергу організацію самого концерту бере на себе міська влада. 18000 підрахував, що організація концерту коштуватиме бюджету 720 тисяч гривень. У цілому ж загальна вартість свята сягне близько 2,63 мільйона гривень. Окрім концерту, ці гроші підуть на роботу фудкортів, рекламу свята, харчування учасників та на мультимедійне шоу.

Організаційні питання щодо концерту бере на себе міська влада. За бюджетні  кошти замовляються наступні послуги:

Таким чином на організацію сцени фактично піде майже 680 тисяч гривень. Їх отримає приватний підприємець Володимир Полянський. Плюс ще 40 тисяч піде йому за перевезення учасників концерту.

Його послуги департамент освіти замовляє із 2018 року. Зокрема, раніше він уже займався монтажем сценічних конструкцій до дня міста у 2019 році, а у торік – організовував концерт до Дня Незалежності у Черкасах.

Також за кошти міського бюджету буде профінансований Che Food Fest. Згідно з повідомленням від мерії, цей фестиваль «вразить різновидами кулінарних смаколиків та лаунж зонами». Ця забава обійдеться громаді загалом у 553 тисячі гривень.

  • 35 тисяч гривень заплатять за розробку рекламної кампанії фестивалю;
  • 199,99 тис. грн за забезпечення роботи фудкортів;
  • 120 тис. грн за організацію розваг під час роботи фудкортів;
  • 199 тис. грн на облаштування генераторів для роботи фестивалю;

Останні три з перелічених послуг тут надаватиме підприємиця Юлія Горбаткова.

Розваги під час роботи фудкортів

984 тисяч гривень із міського бюджету підуть на організацію та проведення мультимедійного шоу. У вартість входить встановлення фотозони у Долині троянд із ілюмінаціями, шоу “Хвіст павліна”, інтерактивною аркою тощо. Цю послугу надасть підприємиця Світлана Білик. 

Окрім того, ще 128 тисяч мають спрямувати на друк продукції для проведення рекламної кампанії до Дня міста. Однак на сьогодні цей тендер ще не вдалося провести. Нині триває кваліфікація учасника. Аналогічна ситуація із друком подарункової продукції до свята, вартістю 71,9 тисяч гривень. Тут мерія повідомила про намір укласти договір із ФОП Кришталь.

Також 170,89 тисяч гривень піде на харчування учасників урочистих заходів протягом трьох днів. Договір по цій закупівлі ще не укладений.

Нагадаємо, 2 вересня міська рада зняла 1 мільйон гривень із освітлення вулиць і спрямувала їх на святкування Дня міста.

Із програмою святкових заходів можна ознайомитися ТУТ.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.