На Сході від рук снайпера загинув черкаський військовий

Учора, 19 липня, на Сході загинули двоє військових із 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила. Один із них – родом із Черкащини.

Під час інженерного обладнання позицій солдат Роман Джерелейко зазнав кульового поранення від рук снайпера. Медик, що своєчасно прибув з сусідньої позиції, кваліфіковано надав йому першу медичну допомогу. Після оповіщення засобами зв’язку на місце події одразу прибули командир роти та командир взводу старшина Олександр Бардалим, які особисто почали евакуювати солдата Джерелейка.

За 15 метрів від позиції під час закріплення тяжкопораненого на ношах ворог поцілив вдруге – цього разу в командира взводу, старшину Олександра Бардалима. Характер поранення був несумісним з життям і протягом хвилини часу Сашко помер на руках свого командира роти.

Що стосується іншого солдата, Джерелейка, він помер у лікарні.

33-річний старшина Олександр Бардалим – родом із Корсунь-Шевченківського Черкаської області. Він був на війні з 2015 року і планував повернутись на якийсь час до своєї сім’ї, яку дуже любив і цінував, щоб відпочити.

“Попри те, що до його звільнення з лав ЗСУ залишалось всього 20 діб, він не замислюючись кинувся рятувати пораненого… Як виявилось, ціною власного життя. В нього залишилась дружина та син Денис, 2012 р.н”, – зазначають у бригаді.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.