Президент представив “Пункти незламності”. Де вони на Черкащині?

В Україні впроваджують новий проєкт “Пункти незламності”. Ці місця стануть безпечними для українців під час тривалого відключення електроенергії чи тепла.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

“Якщо знову відбудуться масовані російські удари і якщо буде розуміння, що за години постачання електрики не відновити, то активується робота “Пунктів незламності”. Там усі базові послуги: це електрика, мобільний зв’язок та інтернет, тепло, вода, аптечка. Абсолютно безкоштовно і цілодобово”, – пояснив Зеленський.

Послуги в пунктах Незламності

Скрин карти з сайту “Пункти незламності”

Комплектування та функціонування пунктів здійснюється з урахуванням того ресурсу, який мають органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

Пункти працюватимуть обов’язково при всіх обласних та районних адміністраціях, також при школах, будівлях ДСНС тощо. Зеленський зазначив, що вже підготовлено більше чотирьох тисяч пунктів, однак заплановано – більше.

Знайти “Пункти незламності” можна на спеціальному сайті. Там розміщена мапа, вона постійно оновлюється.

Пункти незламності Черкащина

Скрин карти з сайту “Пункти незламності”

Згідно з інформацією на мапі, нині в Черкасах створено 21 такий пункт.

Крім того, на сайті можна дізнатись, де працює найближче АЗС, банківське відділення, аптека, магазин. Там облаштовані місця для обігріву та для підзарядки пристроїв.

Мапа України на сайті Незламності

Скрин карти з сайту “Пункти незламності”

Як писав “18000“, після масованих атак росії в Україні майже не залишилось цілих ТЕС та ГЕС. Українська енергосистема все ще повністю не оговталася від шести хвиль ракетних ударів і не може працювати на повну потужність.

Також читайте: Наслідки ракетних атак: як пожежі на ТЕЦ та ТЕС впливають на екологію України

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу

коментарі
1 Коментар
  1. Важко буде всім, дуже важко.
    Але ми вистоїмо. Війна, проклята війна.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *