На Войцехівського подали позов до суду

Кандидат в народні депутати України у виборчому окрузі № 197 Григорій Козьма просить суд визнати дії кандидата Віталія Войцехівського протиправними.

Про це повідомляє пресслужба ГМ ОПОРА.

Козьма вважає, що порушення його політичного опонента Віталія Войцехівського носять системний характер, тому подав до Черкаського окружного адміністративного суду позов. Посилається кандидат на статтю 276 Кодексу адміністративного судочинства України.

У позовній заяві зазначають, що починаючи з вересня 2021 року, кандидат від політичної партії “Слуга народу” бере участь у заходах, які фінансуються з державного та місцевих бюджетів та в яких беруть участь посадові особи та службові особи органів державної влади та місцевого самоврядування. Також йдеться про те, що кандидат Войцехівський розміщує матеріали передвиборної агітації з використанням згадок про президента України.

Григорій Козьма просить суд визнати протиправними дії  Войцехівського. Також відповідач має утриматися від використання вище наведених гасел і видалити їх з друкованих матеріалів зовнішньої реклами (сіті-лайтів, білбордів, листівок, буклетів, тощо) та зі сторінок у соціальних мережах Facebook і YouTube.

Григорій Козьма просить суд витребувати у кандидата Віталія Войцехівського виписки із банківського рахунку виборчого фонду про рух коштів із 10 вересня до нині щодо фінансування та організації передвиборчої агітації та оплати політичної реклами в соцмережах. А в Офісу Президента України витребувати розпорядчі договори, угоди та інші документи щодо організації робочої поїздки до Черкаської області.

Нагадаємо, що ЦВК зареєструвала Віталія Войцехівського кандидатом 10 вересня 2021 року, а Григорія Козьму – 17 вересня.

Віталій Войцехівський — Золотоніський міський голова, народився 4 липня 1967 року, проживає в м. Золотоноша Золотоніського району Черкаської області, освіта вища, член партії “Слуга народу”, висунутий цією ж партією.

Григорій Козьма — головний редактор журналу «Громадське Слідство». Проживає в місті Одесі. 2020 року балотувався до Одеської міської та районної рад від “Блоку Едуарда Гурвіца”. Обраним не був.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

3 Коментарі

  1. Мене, як пересічного, радує, що скільки людей бажають служити народові і хочуть у “народні”. А може тут причина в другому?

    1. Так усі вони клянуться працювати “на благо народу”, а як оберуть, чомусь от ці “блага” з,являються не у народа, а у тих, хто клявся!)))

  2. ПОЧАЛОСЯ! То двійники, то суди…Вони хоч раз можуть прийти на вибори без скандалів і маніпуляцій?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.