На встановлення та трьохмісячне обслуговування 423 камер у Черкасах хочуть витратити 26 млн гривень

2 квітня департамент житлово-комунального господарства оголосив тендер на закупівлю робіт із монтажу системи “Безпечне місто”.

Відповідно до умов тендерної документації, має бути встановлено 423 камери відеоспостереження, які передаватимуть інформацію на хмарне сховище, де вона потім і зберігатиметься та оброблятиметься.

Очікувана вартість закупівлі – 26,5 млн гривень. Кінцевий термін подання пропозицій – до 20 квітня 2021 року. Роботи мають бути виконані до кінця наступного року.  

Відповідно до проєктної документації, має бути встановлено 277 камер з розпізнаванням номерних знаків HIKVISION  та 125 оглядових камер того ж виробника. Моніторинговий центр має бути обладнаний шістьма 55-дюймовими моніторами. 

Проєкт був виготовлений у минулому році на замовлення цього ж департаменту житлово-комунального комплексу. Автором проєкту, за який було заплачено 1,4 млн гривень, виступив підприємець з бізнесового оточення колишнього депутата міської ради Володимира Бурячинського та його партнерки, чинної депутатки Олени Агапової. 

Серед вимог до потенційних учасників – попередньо підтверджений досвід виконання аналогічних робіт, доступ до висотних робіт, а також наявність мінімум двох електриків з можливістю працювати з електроустановками під напругою 1000 в. 

Потенційний переможець має забезпечити безоплатне обслуговування системи протягом трьох наступних місяців після її монтажу. 

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.