На засіданні виконкому посперечалися, що важливіше: дезінфекція міста чи захист медиків

Під час засідання виконавчого комітету виникла суперечка щодо першочерговості закупівлі речей для протистояння коронавірусу.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Олега Стадника, лише по медицині сьогодні терміново варто закупити обладнання і засобів на 9 млн 600 тис. грн. Тоді як увесь резервний фонд, сформований на протидію COVID-19 депутатами, становить 7 млн грн.

–  Депутати заклали в резервний фонд на сесії 9 мільйонів, 2 з яких одразу віддали ДСНС, – говорить Стадник. – Ми в цьому запиті навіть не закладаємо наркозно-дихальні апарати. Будемо просити на це кошти в бізнесу.

Водночас із проханням про спрямування коштів звернувся і директор департамент житлово-комунального комплексу Олександр Яценко. Він просив профінансувати програму проведення дезінфекції в місті. На неї попередньо планувати витратити 4 млн грн.

– Або ми чекаємо, коли всі захворіють і Олег Михайлович (Стадник, – ред.) їх лікує, або ми робимо так, щоб люди не захворіли, – заявив Яценко.

– Ви повинні розуміти: я нічого не маю проти оброблення будь-яких площ. Але якщо ви не захистите медиків, вони кинуть роботу і підуть, – апелював Стадник.

Зрештою Олег Стадник звернувся до депутатів із проханням розглянути на прийдешньому засіданні питання додаткового наповнення резервного фонду, аби мати можливість забезпечити медиків засобами захисту, а хворих – лікуванням.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

2 Коментарі

  1. Это какой-то ужас !!! Гигантские суммы уходят непонятно куда, вы бы смету в общий доступ бы в дожили тогда б вам и подсказали что и куда тратить

  2. пускай все наши правители города скинутся по милиончику на медицину для них это будет не в убыток и сейчас пришло время вернуть медикам то что их 30 лет грабили

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.